مطالب بنیادی

حریم خصوصی و امنیت

حفظ حریم خصوصی و امنیت و محرمانگی اطلاعات کاربران ابزارآرت ؛

کارگروه ابزارآرت معتقد است اصول حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات  ابزارآرت و نیز راهکارهای این سایت برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت توضیح داده شده است.

محتویات این سند(حریم خصوصی و امنیت)

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که ابزارآرت از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده سایت از این اطلاعات می باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آنها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود.

برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

این سند به مواردی که در اختیار  کار گروه ابزارآرت نیست و هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات ابزارآرت و افراد ثالثی که در استخدام کار گروه ابزارآرت نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.

حریم خصوصی و امنیت : اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت ابزارآرت اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار سایت قرار می دهید.

پس از ورود به سایت ابزارآرت شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات سایت نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

ابزارآرت کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.

ابزارآرت به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی ها و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.

ابزارآرت از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.

ابزارآرت اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:

در صورت تخطی شما از قوانین کشوری و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.

در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از ابزارآرت بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.

ابزارآرت ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت ابزارآرت تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در سایت  آن ها را وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد  و ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…

شما می توانید به طور کامل از ابزارآرت و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از سایت حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

ابزارآرت دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.

ابزارآرت جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.

این تضمین را می دهیم که از اطلاعات شخصیتان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. ابزارآرت تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در اختیار دارد،‌ حفظ کند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %۱۰۰ تضمین کرد.

بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) ابزارآرت مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی  مثل هکر ها یا اسپمر ها را به اطلاعات شخصی شما نیز نخواهد پذیرفت.

سایت های لینک شده به ابزارآرت

این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت ابزارآرت نیستند و کارگروه ابزارآرت  در مورد آنها مسئولیتی ندارد.

شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی ابزارآرت نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.

تغییرات در این سیاست های ابزارآرت

ابزارآرت چنانچه در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند حتماٌ از طریق ایمیل کلیه کاربران را از تغییرات مطلع میکند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت ابزارآرت خارج شده و به آن مراجعه نکنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.