مطالب بنیادی

درباره ما

درباره ما

ابزارآرت با نام صنایع بسته بندی رهروی در سال ۱۳۸۱در بازار ابزار و یراق تهران خیابان سپه بوجود امد.این مجموعه در زمینه بسته بندی مشغول فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز بوده اما امکان خدمت فقط با تماس تلفنی ویا مراجعه حضوری امکان پذیر بود.با توجه به گستره ابزار برآن شدیم تا با شرکت موج سوم پارسیان اقدام به راه اندازی سایت ابزارآرت کرده تا با توجه به شرایط روز و کم بودن زمان مردم و مشکل ترافیک و … کارمان را گسترش داده و شرایط کسب و کار اینترنتی وانلاین را بوجود اورده تا به مردم عزیزکشورمان خدمت رسانی سریع و اسان تری داشته باشیم.
درباره ابزار آرت

در این راستا با توجه به امکان خریدو فروش اینترنتی اسان، تمام تلاش خود را برای امنیت سایت و پشتیبانی ان برای خدمت امن به مشتریان مد نظر داشته و تمام تلاش خود را در این راستا برای وفاداری به مشتریان خود بکار خواهیم برد.

اهداف ما

در ابزارآرت مشتری مداری ، همکاری گروهی ، مشاوره صنعتی ، سرعت خدمت رسانی از شعار و اهداف این گروه بوده ، تا بتوانیم نام نیک که بهترین سرمایه ی هر کسب و تجارتی می باشد از خود بجا بگذاریم. با توجه به این شعار خدمت رسانی به مشتریان قدیم و جذب مشتریان جدید افتخاری برای گسترش کار ما محسوب می شود و به امید خداوند متعال اینده ی روشن و مطلوبی برای کسب و کار در این حوضه برای خود ترسیم نموده ایم و تمام تلاش خود را در این راستا بکار خواهیم برد.

بازگشت به لیست

1 نظر در “درباره ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *